Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Nordland

Nordland fylkeskommune

Postadresse: Fylkeshuset, 8048 Bodø

Besøksadresse: Prinsensgate 100, 8048

Telefon: 75650000

E-post:dks@nfk.no

Kontaktperson:

Antall hendelser: 898

Velg dato / Periode
Mai
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
18
29
30
1
2
3
4
5
19
6
7
8
9
10
11
12
20
13
14
15
16
17
18
19
21
20
21
22
23
24
25
26
22
27
28
29
30
31
1
2
Mandag 20. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Bjerkvik barne- og ungdomsskole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolen ordner egnet lokale, se kravspesifikasjoner i produksjonsinformasjonen. 

Tirsdag 21. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Evenes skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:35 - 12:15
    Evenes skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 22. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Ramsund Skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolen ordner egnet lokale, se kravspesifikasjoner i produksjonsinformasjonen. 

Torsdag 23. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Høsten 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/ 20 FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Høsten 2019
  • Jektvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
  • 19/ 20 FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Høsten 2019
  • Glomfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/ 20 FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Høsten 2019
  • Røkland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/ 20 FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Høsten 2019
  • Rognan Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/ 20 FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Høsten 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/ 20 FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Høsten 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/ 20 FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Høsten 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/ 20 FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Høsten 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/ 20 FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Høsten 2019
  • Valnesfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
  • 19/ 20 FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Høsten 2019
  • Straumen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
  • 19/ 20 FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Høsten 2019
  • Steigenskolen avd. Leinesfjord
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/ 20 FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Høsten 2019
  • Hamarøy sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 26. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Eidet skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Straume skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190022- STEINJ

  • 12:00 - 12:55
    Steine skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Tirsdag 27. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:25
    Myre skole86 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
  • 12:30 - 13:25
    Myre skole86 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Onsdag 28. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Andenes skole135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Undercover RefugeeScenekunst
  • Varighet: 55 +15 min med bilder etter forestillingen
  • Onsdag 28. august. 2019
  • Værøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Værøy skole22 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Torsdag 29. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Undercover RefugeeScenekunst
  • Varighet: 55 +15 min med bilder etter forestillingen
  • Torsdag 29. august. 2019
  • Røst barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 30. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Undercover RefugeeScenekunst
  • Varighet: 55 +15 min med bilder etter forestillingen
  • Fredag 30. august. 2019
  • Gjerøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gjerøy skole8 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Jektvik skole14 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Rødøy skole7 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Tjongsfjord skole22 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Skolene må bli enig om hvor forestillingen skal være og se på tidspunkt. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:25
    Lamarka skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
  • 11:00 - 11:55
    Lamarka skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Søndag 1. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 2. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Sortland barneskole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
  • 12:00 - 12:55
    Sortland barneskole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 2. september. 2019
  • Brønnøysund barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Undercover RefugeeScenekunst
  • Varighet: 55 +15 min med bilder etter forestillingen
  • Mandag 2. september. 2019
  • Laupstad skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Salhus skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Salhus skole163 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00
    Salhus skole163 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:25
    Strand skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Undercover RefugeeScenekunst
  • Varighet: 55 +15 min med bilder etter forestillingen
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Henningsvær skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50 - 12:30
    Vestmyra Skole85 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 4. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Vestmyra Skole85 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 11:50 - 12:30
    Vestmyra Skole85 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Undercover RefugeeScenekunst
  • Varighet: 55 +15 min med bilder etter forestillingen
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Myre skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Myre skole54 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:30 - 13:30
    Myre skole54 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Holand skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Holmstad skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190022- STEINJ

Produksjonsinformasjon
  • 19/20 BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Vega barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sulitjelma skole23 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Vik Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Vik Skole85 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Røsvik skole15 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Undercover RefugeeScenekunst
  • Varighet: 55 +15 min med bilder etter forestillingen
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Ramberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 11:10
    Ramberg skole29 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:25
    Sigerfjord skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Berg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45
    Berg skole93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:55 - 12:35
    Straumen skole49 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Fredag 6. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 6. september. 2019
  • Hilstad barne- og ungdomsskole/Velfjord Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:25
    Maurnes skole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Undercover RefugeeScenekunst
  • Varighet: 55 +15 min med bilder etter forestillingen
  • Fredag 6. september. 2019
  • Sørvågen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 6. september. 2019
  • Nordhus skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45
    Nordhus skole101 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Søndag 8. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Innreise Mo i Rana

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 9. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kippermoen ungdomsskole178 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Endelig dato innenfor disse ukene blir satt innen 1.juni 2019.

  • kl ?
    Kippermoen ungdomsskole178 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Endelig dato innenfor disse ukene blir satt innen 1.juni 2019.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Mosjøen skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

  • kl ?
    Mosjøen skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tik Tik TikScenekunst
  • Varighet: 35
  • Mandag 9. september. 2019
  • Brønnøysund samfunnshus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Værøy skole22 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Ankenes skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kulturkontakt booker hallen.

  • 12:30 - 13:10
    Ankenes skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kulturkontakt booker hallen.

Tirsdag 10. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Mosjøen skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

  • kl ?
    Mosjøen skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tik Tik TikScenekunst
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • Vega barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Ankenes skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kulturkontakt booker hallen.

  • 11:30 - 12:10
    Ankenes skole177 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Kulturkontakt booker hallen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hemnes sentralskole58 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Endelig dato innenfor disse ukene blir satt innen 1.juni 2019.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bleikvassli skole14 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Korgen sentralskole88 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Endelig dato innenfor disse ukene blir satt innen 1.juni 2019.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Elsfjord Oppvekstsenter skole16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Granmoen skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Olderskog skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tik Tik TikScenekunst
  • Varighet: 35
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Bindalseidet Skole Sa
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:25
    Stokmarknes skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Narvik Kulturhus - Teatersalen
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Narvik ungdomsskole364 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Narvik Voksenopplæring8 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Skjomen skole11 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    DKS Nordland har booket kulturhuset.

    Skjomen bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190013-METJOR

  • 13:15 - 13:55
    Narvik videregående skole 199 deltakere: VG3

    Alle elevene på vg3 + evt. fyll opp med elever fra de andre trinnene - max elever er 300.

    DKS Nordland har booket kulturhuset.

Torsdag 12. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Lovund skole23 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Endelig dato innenfor disse ukene blir satt innen 1.juni 2019.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Olderskog skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

  • kl ?
    Olderskog skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Berg skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Ballangen skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
  • 11:35 - 12:15
    Ballangen skole116 deltakere: 10. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Melbu skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
  • 12:00 - 12:55
    Melbu skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Røkland skole38 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Korgen sentralskole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

  • kl ?
    Bleikvassli skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Korgen sentralskole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Salhus skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • kl ?
    Salhus skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Kjøpsvik skole90 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 11:00
    Trones skole36 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 16. september. 2019
  • Sulitjelma skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sulitjelma skole21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 16. september. 2019
  • Finneid skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Finneid skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Lyngheim skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

  • kl ?
    Lyngheim skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nesna skole avd. Nesna79 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Endelig dato innenfor disse ukene blir satt innen 1.juni 2019.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bjerka Skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Finneidfjord skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hemnes sentralskole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    Ballstad skole33 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

  • 12:00 - 13:30
    Eltoft Montessoriskole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Valnesfjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Valnesfjord skole123 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hauknes skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

  • kl ?
    Hauknes skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Husøy skole19 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Endelig dato innenfor disse ukene blir satt innen 1.juni 2019.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Onøy/Lurøy skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sleneset oppvekstsenter 12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    Buksnes skole37 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

  • 11:30 - 13:00
    Buksnes skole37 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 18. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ytteren skole47 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

  • kl ?
    Ytteren skole47 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Lovund skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 11:15
    Fygle skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

  • 11:30 - 13:00
    Fygle skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

Torsdag 19. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Straumen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Straumen skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Røsvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Røsvik skole25 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Båsmo barneskole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

  • kl ?
    Båsmo barneskole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Husøy skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:00
    Bøstad skole23 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

  • 11:30 - 13:00
    Leknes skole38 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

Fredag 20. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 20. september. 2019
  • Nordsia oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Salhus skole120 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Båsmo barneskole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Aldersund skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Konsvik skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kvarøy oppvekstsenter9 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Øresvik skole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 11:15
    Leknes skole38 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

  • 11:30 - 13:00
    Leknes skole38 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00
    Trones skole31 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Mandag 23. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 23. september. 2019
  • Steigenskolen avd. Leinesfjord
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gruben barneskole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

  • kl ?
    Gruben barneskole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    Opdøl Montessoriskole33 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 13:55
    Inndyr skole35 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 24. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Storjord Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Drag skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Drag skole69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Innhavet oppvekstsenter14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Halsa skole39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Enga skole33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gruben barneskole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

  • kl ?
    Gruben barneskole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 11:15
    Svarholt skole22 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEIN

    Kan komme endringer i klokeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

  • 11:45 - 13:15
    Svarholt skole22 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Ørnes skole60 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:10 - 12:50
    Ørnes skole60 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 25. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Hamsunsenteret - Kultursalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05 - 09:45
    Enga skole62 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 26. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 27. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Spildra skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skonseng skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 29. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Innreise29 sept./utreise 4.okt.  til/fra Brønnøysund

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 30. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Værøy skole67 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tik Tik TikScenekunst
  • Varighet: 35
  • Mandag 30. september. 2019
  • Nord-Dønna Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Løkta skole2 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tik Tik TikScenekunst
  • Varighet: 35
  • Mandag 30. september. 2019
  • Dønna barne og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Herøy skole83 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Tirsdag 1. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Røst barne- og ungdomsskole49 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Åse Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Østbyen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ørsnes Privatskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Øresvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ytteren skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Værøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Væran
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Vikten skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Vik Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Vevelstad Voksenopplæring
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Vevelstad Sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Vestbygd Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Vega barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Varntresk oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Valnesfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Utskarpen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ura skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ulvang oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Tverlandet skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Tverlandet oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Trones skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Tjøtta oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Tjongsfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Terråk skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Søvik oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sørvågen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sørarnøy skole og barnehage
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sømna kommune Voksenopplæringa
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sydal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Svolvær skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Svarholt skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Susendal oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sulitjelma skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Støver skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Strønstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Straumen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Straume skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Strand skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Storjord Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Storforshei barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Stokmarknes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Steine skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Steigenskolen avd. Nordfold
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Steigenskolen avd. Leinesfjord
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Steigenskolen avd. Leines
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Steigenskolen avd. Laskestad
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • St Eysteins skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sortland barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sleneset oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Skrova skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Skonseng skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Skjomen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Skjerstad Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Skistua skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Skaug Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sigerfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Selfors barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sandnes skole, Hadsel kommune
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sandnes barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sandhornøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Saltvern skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Saltstraumen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Salhus skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Røsvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Røst barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Rønvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Røkland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Rødøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Rombak Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Rognan barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Risøyhamn skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Reipå skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ramsund Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ramberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Opdøl Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Onøy/Lurøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Olderskog skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Nygårdsjøen Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Nordsia oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Nordhus skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Nord-Dønna Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Neverdal Enspire skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Nesøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Nesna skole avd. Nesna
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Narvik Voksenopplæring
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Narvik Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Mørkvedmarka skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Myre skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Mosjøen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Moldjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Misvær skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Meløy Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Melbu skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Maurnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Løpsmark skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Løkta skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Lødingen barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Lyngheim skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Lovund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Leknes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Leirfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Laupstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Laukvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Lamarka skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Kvarøy oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Kulturelle skolen i Nordland
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Kulstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Korgen sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Konsvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Kongsvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Kjøpsvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Kjerringøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Kabelvåg barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Jennestad Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Jektvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Innlandet skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Innhavet oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Inndyr skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Håkvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Husøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Hunstad barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Holmstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Holand skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Hilstad barne- og ungdomsskole/Velfjord Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Herøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Henningsvær skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Hemnes sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Hauknes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Hattfjelldal Voksenopplæring
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Hattfjelldal oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Hamarøy sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Hamarøy Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Halsa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Grønnåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Grønfjelldal Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Gruben barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Granmoen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Grane barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Glomfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Gjerøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Gimsøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Fygle skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Frydenlund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Finneidfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Evenes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Enga skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Eltoft Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Elsfjord Oppvekstsenter skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Eidet skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Dønna barne og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Drag skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Digermulen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Dalsgrenda Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Båsmo barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Bøstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Bø Voksenopplæring
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Buksnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Brønnøysund barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Bolga Oppvekstsenter avd. skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Bodøsjøen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Bleikvassli skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Bleik og Omegn Montessori Skolelag
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Bjerkvik barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Bjarnetjønna skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Bindalseidet Skole Sa
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Beisfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ballstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ballangen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Aspåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ankenes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Andenes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Alsvåg barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Alstad Barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Aldersund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Alberthaugen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 2. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Moldjord skole8 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Trones skole18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 3. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tik Tik TikScenekunst
  • Varighet: 35
  • Torsdag 3. oktober. 2019
  • Grane barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tik Tik TikScenekunst
  • Varighet: 35
  • Torsdag 3. oktober. 2019
  • Hattfjelldal oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Fredag 4. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Røkland skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Salhus skole60 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Uke 40

  • kl ?
    Salhus skole60 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Uke 40

Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Krim for ungdom!Litteratur
  • Fredag 4. oktober. 2019
  • Hilstad barne- og ungdomsskole/Velfjord Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Tik Tik TikScenekunst
  • Varighet: 35
  • Fredag 4. oktober. 2019
  • Leirfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Søndag 13. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 14. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 15. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 16. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 17. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 18. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 20. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 21. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 13:15
    Skjomen skole18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Tirsdag 22. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 24. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 25. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 27. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Innreise Andøy

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

     Innreise /utreise - Sandnessjøen


Mandag 28. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Herøy skole34 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    uke 44



  • kl ?
    Herøy skole34 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    uke 44



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kulstad skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

  • kl ?
    Kulstad skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kulstad skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 30. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nesna skole avd. Nesna71 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

  • kl ?
    Nesna skole avd. Nesna71 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nesna skole avd. Tomma 5 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Datoene for denne turneen vil bli endret innen 25.mai

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 31. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 1. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 10. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Søndag 10. november. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 11. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sandhornøy skole18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Lyngheim skole180 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Lyngheim skole180 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Mandag 11. november. 2019
  • Ankeneshallen
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Ankenes skole88 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Kulturkontakt booker hallen

  • 12:00 - 14:00
    Ankenes skole88 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 11. november. 2019
  • Bø ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 11. november. 2019
  • Holmstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Holmstad skole43 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 12. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Inndyr skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sørarnøy skole og barnehage17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Inndyr skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hauknes skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Dalsgrenda Montessoriskole40 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hauknes skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Ballangen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Myre skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Myre skole108 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 13. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Halsa skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Enga skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gruben barneskole152 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Gruben barneskole152 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Narvik Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Narvik ungdomsskole60 deltakere: 9. trinn

    DKS Nordland booker kulturhuset. Bekreftet.

  • 12:00 - 14:00
    Narvik ungdomsskole60 deltakere: 9. trinn

    DKS Nordland booker kulturhuset. Bekreftet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Andenes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Andenes skole103 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Risøyhamn skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Tjongsfjord skole44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gjerøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 6. trinn
    Jektvik skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nesøy skole9 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Rødøy skole5. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Båsmo barneskole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gruben barneskole152 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Narvik Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Sortland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Vik Skole84 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    NB DKS Nordland tar forbehold om endring av dato.

Fredag 15. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vik Skole79 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Båsmo barneskole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Båsmo barneskole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 15. november. 2019
  • Melbu skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Fredag 15. november. 2019
  • Narvik Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Narvik ungdomsskole60 deltakere: 8. trinn

    DKS Nordland booker kulturhuset. Bekreftet.

  • 12:00 - 14:00
    Narvik ungdomsskole60 deltakere: 8. trinn

    DKS Nordland booker kulturhuset. Bekreftet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 15. november. 2019
  • Stokmarknes skole
Tidspunkt og deltakere
Lørdag 16. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Lørdag 16. november. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Søndag 17. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Søndag 17. november. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 18. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Glomfjord skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Glomfjord skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Selfors barneskole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Selfors barneskole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Mandag 18. november. 2019
  • Bjerkvik barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Meløy Oppvekstsenter16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Reipå skole63 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ytteren skole118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Ytteren skole118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Evenes skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Spildra skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Bolga Oppvekstsenter avd. skole4 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Spildra skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Lødingen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 21. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Trones skole34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Moldjord skole19 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skonseng skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Kongsvik skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 24. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Søndag 24. november. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Innreise Mo i Rana

    Leiebil hentes på Rana Lufthavn Røssvoll



Mandag 25. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Mandag 25. november. 2019
  • Polarsirkelen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Værøy skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 25. november. 2019
  • Sørvågen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 25. november. 2019
  • Ramberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 14:00
    Ramberg skole29 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 26. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Polarsirkelen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Ballstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Ballstad skole39 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Bøstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 14:00
    Bøstad skole71 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 27. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hauan Skole18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
  • kl ?
    Hauan Skole18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Polarsirkelen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Leknes skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Mosjøen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Svolvær skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Fredag 29. november. 2019
  • Mosjøen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Røkland skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Røkland skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 29. november. 2019
  • Sydal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 29. november. 2019
  • Laukvik skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Mandag 2. desember. 2019
  • Mosjøen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Tirsdag 3. desember. 2019
  • Brønnøysund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Onsdag 4. desember. 2019
  • Brønnøysund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Torsdag 5. desember. 2019
  • Sandnessjøen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Fredag 6. desember. 2019
  • Kristen videregående skole - Nordland
Tidspunkt og deltakere
Våren 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -

    Reisedag utøvere

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Våren 2020
  • Nesna skole avd. Nesna
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Våren 2020
  • Kippermoen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Våren 2020
  • Hemnes sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Våren 2020
  • Utskarpen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Våren 2020
  • Storforshei barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Våren 2020
  • Korgen sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Våren 2020
  • Selfors ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Våren 2020
  • Båsmo ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Våren 2020
  • Rana ungdomsskole(Mo)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Våren 2020
  • Rana ungdomsskole(Mo)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Våren 2020
  • Rana ungdomsskole(Mo)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Mandag 6. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 7. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 8. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 9. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 10. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 13. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 19. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Innreise utøvere

Mandag 20. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Skistua skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Rombak Montessoriskole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Skistua skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Rombak M. bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190013-METJOR

Tirsdag 21. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 11:55
    Frydenlund skole 135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Frydenlund skole 135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Frydenlund skole 135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 13:55
    Håkvik skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Beisfjord skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Narvik Montessoriskole102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Lørdag 25. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Søndag 26. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vestmyra Skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Vestmyra Skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Evenes skole71 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Evenes skole67 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vestmyra Skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Vestmyra Skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Ramsund Skole45 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Gjerne invitere publikum utenfor skolen. 

Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Valnesfjord skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Valnesfjord skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 13:55
    Kongsvik skole32 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Gjerne invitere publikum utenfor skolen. 

Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nordsia oppvekstsenter11 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Røsvik skole25 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Straumen skole44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
  • kl ?
    Straumen skole63 deltakere: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Lødingen barneskole143 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kulturkontakt booker hallen

  • 11:45 - 12:25
    Lødingen ungdomsskole53 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Kulturkontakt booker hallen

Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Finneid skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Sulitjelma skole21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Vestbygd Skole23 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Gjerne invitere publikum utenfor skolen. 

Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Drag skole69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Innhavet oppvekstsenter14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Storjord Oppvekstsenter12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Vil Bodø ha 6. og 7. feb? Hvis ikke må turné forskyves med to dager. Eller at de må reise hjem.

Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Lyngheim skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Lyngheim skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Lyngheim skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Lyngheim skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hauknes skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Hauknes skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gruben barneskole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Gruben barneskole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gruben barneskole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Gruben barneskole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 17. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 18. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Nowhere to hideFilm
  • Varighet: 120 minutter
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Hadsel vgs, avdeling Stokmarknes
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Selfors barneskole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Selfors barneskole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 19. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Båsmo barneskole118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Båsmo barneskole118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 20. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Nowhere to hideFilm
  • Varighet: 120 minutter
  • Torsdag 20. februar. 2020
  • Aust-Lofoten videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ytteren skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Ytteren skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 21. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Nowhere to hideFilm
  • Varighet: 120 minutter
  • Fredag 21. februar. 2020
  • Vest-Lofoten videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skonseng skole111 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 24. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 8. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Søndag 8. mars. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 SnapjazzMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Finneidfjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bjerka Skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Finneidfjord skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 SnapjazzMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Hemnes sentralskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hemnes sentralskole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Sortland barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Sortland barneskole137 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Sortland barneskole137 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Bjerkvik barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 SnapjazzMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Korgen sentralskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bleikvassli skole33 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • kl ?
    Korgen sentralskole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Evenes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Strand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Strand skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Jennestad Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Trones skole18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Mosjøen skole141 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Mosjøen skole141 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Maurnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Maurnes skole80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Kongsvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 13:55
    Kongsvik skole17 deltakere: 10. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Holmstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45 - 13:25
    Holmstad skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 SnapjazzMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Olderskog skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Olderskog skole154 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Olderskog skole154 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Ramsund Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Holand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Holand skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Røkland skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kulstad skole162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Kulstad skole162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Lødingen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 19/20 La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Lamarka skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Lamarka skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:10 - 11:50
    Lamarka skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Lørdag 14. mars. 2020
Produksjonsinformasjon