Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Nordland

Nordland fylkeskommune

Postadresse: Fylkeshuset, 8048 Bodø

Besøksadresse: Prinsensgate 100, 8048

Telefon: 75650000

E-post:dks@nfk.no

Antall hendelser: 75

Velg dato / Periode
April
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
14
30
31
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
1
2
3
Søndag 5. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 19. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Søndag 19. april. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PåvirkaFilm
  • Varighet: 75
  • Mandag 20. april. 2020
  • Rana ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Mandag 20. april. 2020
  • Leknes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40Avlyst
  • 11:30 - 12:10Avlyst
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PåvirkaFilm
  • Varighet: 75
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Korgen sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Laukvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • PåvirkaFilm
  • Varighet: 75
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Hemnes sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PåvirkaFilm
  • Varighet: 75
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Kippermoen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Kabelvåg barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10Avlyst
  • 11:30 - 12:10Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PåvirkaFilm
  • Varighet: 75
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Sandnessjøen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Gimsøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10Avlyst
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Fredag 24. april. 2020
  • Svolvær skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40Avlyst
  • 10:15 - 10:55Avlyst
  • 12:15 - 12:55Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • PåvirkaFilm
  • Varighet: 75
  • Fredag 24. april. 2020
  • Leirfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PåvirkaFilm
  • Varighet: 75
  • Fredag 24. april. 2020
  • Granmoen skole
Tidspunkt og deltakere
Lørdag 25. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Lørdag 25. april. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
Mandag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 1. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 1. mai. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Lørdag 2. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Lørdag 2. mai. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Søndag 3. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Søndag 3. mai. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Terråk skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Skjomen skole29 deltakere: 10. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Hattfjelldal oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Grane barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Herøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Herøy skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Dønna barne og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Kulturbadet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Leirfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:05
    Svolvær skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:05
    Svolvær skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Søppelplasten i havetLitteratur, Scenekunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Bjerkvik barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:05
    Skrova skole16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Svolvær skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190023-STEINJ

Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • UprisenLitteratur
  • Varighet:
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • Straumen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:30
    Evenes skole35 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:20
    Ballstad skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Kongsvik skole29 deltakere: 10. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Vestbygd Skole14 deltakere: 10. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:35
    Digermulen skole8 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Laukvik skole29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Laupstad skole12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190023-STEINJ

Mandag 18. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:05
    Leknes skole125 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:20
    Leknes skole125 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:20
    Bøstad skole63 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:20
    Eltoft Montessoriskole63 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:05
    Buksnes skole89 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:05
    Buksnes skole89 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:25 - 12:00
    Napp skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sørvågen skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190023-STEINJ

Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:35
    Svarholt skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:35
    Opdøl Montessoriskole80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter